manwax
29 Takipçi | 5 Takip
14 12 2010

CrossDress nedir? Ne değildir?

Yeniden merhaba,

Bugünlerde Man Wax'ta yepyeni bir gündem var. CD kısaltmasıyla tanımlanan açılımını yaparsak CrossDresser.

Peki nedir  CrossDresser ?

Karşı cinsin kıyafetlerine düşkün olan çoğunlukla heteroseksüel olan kişilerdir. Kadın giysileri giymekten hoşlanan erkek veya erkek giysi/aksesuarlarıyla erkek gibi olan kadınlardır da diyebiliriz aslında.

Eşcinsellik gibi bu konuda ülkemizde tabudur ve her konuda olduğu gibi bu konuda da "ucuz, bedava seks, zevk " uğruna çarpıtılarak kullanılmaktadır. Her jartiyer takan, külotlu çorap giyen CrossDress değildir. Heteroseksüel çiftlerin karşı cinsin eşyalarını kullanarak yapmış oldukları seks " fantezi "den öteye gitmemektedir. 

Crossdresser'in illa erkek olması şart değildir, kadın crossdresser'larda vardır. Ayrıca her crossdresser'in transeksüellikle ilgilisi olmadığı gibi her crossdresser'da gay veya lezbiyen değildir. 

Müşterilerim arasında CrossDress'lerde oluşmaya başladı ve elbetteki en sağlıklı bilgiyi kendilerinden alıyorum. Öyle saçma sapan bir tutku, fantezi değil onlar için... gayet ciddiler , iş hayatlarında başarılılar ve kendileriyle barışıklar. Çok değerli bir müşterimin şu söylediklerini paylaşmadan edemeyeceğim :)

" Nasıl ki kadınlar erkeklerin pantolununu , kravatını, ayakkabılarını giyip, erkek gibi kısacık saçlarını kestirebiliyorsa bir erkekte bir kadının çorabını, eteğini giyince neden yadırganıyor ? Bunu yapan bir erkek ille de gay olmak zorunda mı? "

Bu sözler evli bir CD'ye ait ve eşi de bu durumundan haberdar . Çoğunlukla ayıp, utanılacak bir şey olduğunu düşünüp kendi içlerinde yaşayan CD'ler için bu durum dünya cennetten başka bir şey değildir :) ... daim olmasını diliyorum.

Beyaz yakalı iş hayatımda yıllarca erkek gömleği giyip, kurumsal giysi kuralları nedeniyle kravat takmak isteyip ama takamayan,  gençliğimde saçlarımı daha iyi kesiyor diye erkek berberine giden bir kadın olarak böyle bir tutkunun bana tabu olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim. Hiçbir şekilde lezbiyen değilim , gayette heteroyum :) eğer kafanızda soru işareti oluştu ise diye söyledim.

Kimseye zararı olmadan sadece giydiği, taktığı aksesuar ile mutlu olan insanları dışlamak, tüh! kaka! demek ne kadar saçma değil mi?

Dustin Hoffman'ın Tootsie adlı bir filmi vardı hatırlar mısınız? Çok keyifli, eğlenceli, duygusal bir filmdi. Her ne kadar Tootsie zorunluluktan kadın kılığına girmiş olsa da yapılan şey tam bir CD durumuydu.Yanlış hatırlamıyorsam gay bir abisi ona yardım etmişti ve Tootsi halini alana kadar da şekilden şekile girmişti. :)

 

Tavsiye edilen siteden aldığım "öncesi - sonrası" resimlerine baktığınızda daha iyi anlayacaksınız aslında. Çünkü  CrossDress'de olay sadece seks içerikli değil. Şık bir ev hanımına dönüşen beyleri gördüğümde bunu bende anladım :)  


 

Elbette ki henüz gayliği bile yavaş yavaş kabul eden bir toplum için CrossDress de neyin nesi ? sorusunu sorduracaktır. Sırf  görmüyoruz diye varlığını inkar edemeyeceğimiz bir durum diyeyim o zaman size. Tıpkı Tanrı'yı görmüyoruz diye inkar etmediğimiz gibi... 

Şimdi bundan sana ne ey kadın diyenlere sesleniyorum ! :) Bir kadın olarak ince bir külotlu çorap giymek demek ağda yaptırmak demektir ! :)  Kıllı bir bacağa giyilen ince çorabın görüntüsü takdir edersiniz ki tatmin edici değildir.

Man Wax'ta görüşmek üzere  :)... 

www.man-wax.com 

0212.293.46.51

103295
0
0
Yorum Yaz